FloatsCz
aluminium floats for ultralight and LSA
Business picture

vítejte na našich stránkách

Zdravíme kolegy a kamarády z vojenských a civilních letiští v ČR a SR, LET-u Kunovice, bývalého CZAW, Aero Vodochody, ČSA, ČSA Technics, Aeroklubů ČR a SR a spřátelené výrobce letadel a naše dodavatele!:)

Jestli se zajímáte o plováky na malá sportovní letadla, pak se podívejte na naše stránky, vyrábíme plováky na UL a LSA. Plováky vyrábíme na objednávku, podle zadání zákazníka (pokud možno), bezkolové a obouživelné verze. Plováky jsou klasické, nýtované, vyrobené z hliníkového plechu 6061T6. K zasouvání a vysouvání podvozkových kol u amfibií jsou použity hydraulické nebo elektrické pracovní válce.

Víme, že plováky se v ČR a SR nepoužívají, provoz vodních letadel není povolen, pokud ano, tak vyjímečně.  Stránky původně ani nebyly v češtině, ale chceme se podělit a ukázat, co v Čechách umíme udělat, tak aspoň úvodní stránka.

Co můžeme nabídnout českým  leteckým nadšencům, to jsou opravy letadel. Pokud máte šrámy na letadle, ozvěte se, umíme plechařinu, po domluvě zařídíme i svařování TIG-em (hliník, ocel) a lamináty. Ukázka opravy křídel (výměna spodních potahů), ocasních řídících ploch (nové potahy) a dveří v galerii (klikněte na obrázek).